Tagy: zelený čaj

Seřadit dle: Data / Titulku / URL

 1. Tastea.cz - Zelený čaj prevencí zeleného zákalu?
  Zelený zákal je nejčastější příčinou slepoty ve vyspělých zemích. Přitom jeho počátky jsou zcela bez příznaků. 100% lék zatím neexistuje, zelený čaj ale podle nové studie funguje jako účinná prevence.
 2. Tastea.cz - Čaj snižuje riziko úmrtí o 30 procent, pomůže i kuřákům
  S jen sotva uvěřitelným prohlášením jak z bulvárního plátku přišli vědci z barcelonské univerzity. Jejich dlouholetý výzkum však skutečně ukázal obrovský vliv příjmu polyfenolů obsažených i v čaji na vitalitu.
 3. Tastea.cz - S výtažkem ze zeleného čaje proti HIV
  Hledání léku na HIV je stále velmi žádoucí. Proč tedy nezkusit zelený čaj? O tom, jak vědci hledají lék s využitím zeleného čaje v dnešním článku.
 4. Tastea.cz - 5 důvodů, proč Matcha sklizí úspěchy
  Matcha nabírá na popularitě snad nejvíce ze všech čajů. Čím to je, když v podstatě žádná přímá propagace ze strany výrobců neexistuje?
 5. Tastea.cz - Zeleným čajem proti depresím
  S příchodem podzimu se o naší psychiku často pokouší splín. Zelený čaj podle nového výzkumu dokáže navrátit člověku schopnost se radovat, a tak nesmutněte a připravte si třeba čaj sencha nebo matcha ;-)
 6. Tastea.cz - Jak nezkazit přípravu zeleného čaje
  Zalít zelený čaj vroucí vodou je jako nechat maso na ohni příliš dlouhou dobu - spálí se to dobré. Jak moc je zelený čaj citlivý se můžete podívat na www.tastea.cz
 7. Tastea.cz - Čaj a hubnutí
  K hubnutí pomocí čaje se obvykle stavíme skepticky. Možná proto jsme počkali na konec plavkové sezóny, abychom uvedli některé z nejúčinnějších čajů a nečajů, kterým lze připsat malou zásluhu na odbourávání tuků.
 8. Tastea.cz - Výroba a zpracování čaje matcha
  Japonský zelený čaj Matcha je jedním z nejtradičnějších čajových lahůdek. Jak se tento čaj vyrábí a zpracovává již více než 800 let nemusí být každému zcela jasné.
 9. Tastea.cz - Čaj před spaním – Pomůže nebo uškodí?
  Poruchy spánku patří ke stále rozšířenějším obtížím v dnešní civilizaci. Dávkou kofeinu před spaním je nejen nevyléčíme, ale spíš si na ně zaděláváme. Řadí se proto čaj ke kávě a Red Bullu - zloduchy mezi nápoji ve večern
 10. Tastea.cz - Olovo v zeleném čaji
 11. Zelený a bílý čaj pomáhá hubnutí
  Snažíte se zhubnout, ale nevíte se rady? Pití bílého a zeleného čaje může pozitivně přispět k redukci vaší váhy.

První / Předchozí / Další / Poslední / Strana 1 z 1