Tagy: online jazyky

Seřadit dle: Data / Titulku / URL

 1. Online výuka jazyků
  Online výuka jazyků je unikátní způsob, jak využít moderní technologie, pro výuku angličtiny, bez nutnosti navštěvovat jazykovou školu.
  17-09-2012 to by musilda
 2. Angličtina pro děti
  Moderní e-learningová výuky anglického jazyka pro děti. Tato interaktivní forma výuky zábavným a poutavým způsobem seznámí vaše děti se základy angličtiny, jakož i se situacemi, s nimiž se můžou setkat v běžném životě.
  17-09-2012 to by musilda
 3. Angličtina v mobilu a tabletu
  Šetřete váš čas využitím interaktivních technologií ve výuce anglického jazyka. E-learningová formastudia angličtiny s ONLINE jazyky je moderní a zábavný způsob, jak si osvojit cizí řeč.
  17-09-2012 to by musilda
 4. Průvodce výukovým prostředím
  OnlineJazyky.cz budou nabízet studium čtyř světových jazyků ve všech stupních pokročilosti i v konkrétních profesních oborech. Zatím je k dispozici angličtina a vy se určitě ptáte, co vás čeká, nemine a překvapí? Nejprve vám prozrad
  16-09-2012 to by musilda
 5. Co všechno umí OnlineJazyky.cz?
  16-09-2012 to by musilda
 6. Úrovně pokročilosti pro kurzy angličtiny
  OnlineJazyky.cz nabízí hned několik stupňů pokročilosti. Chcete se dozvědět, do jaké skupiny se zařadíte? S chutí do toho a během chvilky máte hotovo.
  16-09-2012 to by musilda
 7. Výběr online jazykových kurzů nejen angličtiny
  Studium jazyku je dnes nezbytná záležitost a online kurzy vám v tom mohou jen pomoci. Vyberte si jazyk, který vám osobně vyhovuje a začněte studovat.
  21-08-2012 to by musilda
 8. Test z angličtiny zdarma
  Chcete se učit anglicky a nevíte, na jaké úrovni jsou vaše znalosti? Projděte si zcela zdarma online test a zjistíte vše co potřebujete k úspěšnému zahájení studia.
  21-08-2012 to by musilda
 9. Angličtina pro medicínu a farmacii
  Kurz Profesní angličtina online – Anglický jazyk pro medicínu a farmacii je určen pro dospělé studenty specializující se v oblasti medicíny a farmacie, kteří si chtějí osvojit slovní zásobu, fráze, terminologii a základní gramatické
  21-08-2012 to by musilda
 10. Online výuka jazyků pro firmy
  Efektivní vzdělávání pro každého zaměstnance kdykoliv a kdekoliv, snížení nákladů pro firmu. Ideální řešení pro firmy vzdělávající své zaměstnance v cizích jazycích spočívá ve své jednoduchosti, efektivnosti a hospodárnosti.
  21-08-2012 to by musilda

První / Předchozí / Další / Poslední / Strana 1 z 1