Tagy: elektronická cigareta

Seřadit dle: Data / Titulku / URL

 1. Na jakém principu funguje elektronická cigareta?
  O fenoménu elektronické cigaretě jste už jistě slyšeli. Jestli vás zajímá na jakém principu funguje a z čeho se skládá, tak tento článek vám jistě přijde vhod!
 2. Bohemia-liquid představila novou kolekci českých náplní do elektronických cigaret
  Máte rádi kouření elektronických cigaret, ale nejste si jistí kvalitou náplní, jež jsou nabízeny na našem trhu? Pak je tento článek přesně pro vás! S příchutěmi Bohemia-liquid vždy víte, co kouříte!
 3. Bohemia-liquid.cz jsou české náplně pro e-kouření
  Bohemia-liquid.cz jsou kvalitní české náplně pro elektronické cigarety. V sortimentu jsou také bylinky pro kuřáky Kuřákovo SOS k posílení zdraví kuřáků a detoxikační kúry.
 4. Rady a tipy jak se starat o e-cigaretu
  Používáte elektronickou cigaretu, ale nevíte jak se o ni dobře postarat? Na našich stránkách najdete vše potřebné pro správnou péči o e-cigaretu. Jak vyčistit e-cigaretu, výměna clearomizeru a náplně a další tipy a návody.
 5. Elektronická cigareta - hodnocení těch, kteří ji již zkusili
  Přinášíme vám hodnocení těch, pro které se elektronická cigareta stala nepostradatelnou pomůckou v boji se svou ne příliš lichotivou a zejména zdraví nebezpečnou závislostí.
 6. Elektronická cigareta
  Jste kuřák, nechcete se svého návyku úplně vzdát a přitom Vám vadí zdravotní riziko a omezení, které s sebou kouření klasických cigaret nese? Pak je pro Vás ideální volbou elektronická cigareta.

První / Předchozí / Další / Poslední / Strana 1 z 1