Tagy: čočky

Seřadit dle: Data / Titulku / URL

 1. První infografika o očních vadách a používání kontaktních čoček v ČR
  Víte, kolik lidí v České republice nosí brýle a kolik kontaktní čočky? Zda-li jsou oblíbenější čočky měsíční nebo jednodenní? Na tyto i další odpovědi vám přehledně odpoví infografika ze světa kontaktních čoček.
 2. Zkoušeli jste si už změřit zrak mobilem?
  Dnešní technologie umožňují spoustu vychytávek, které lze jednoduše používat i pomocí telefonu. Pokud máte operační systém android můžete vyzkoušet tuto aplikaci na vyšetření zraku mobilem.
 3. Soutěž o bonusové body na Vašečočky.cz
  Internetový obchod s kontaktními čočkami Vašečočky.cz vám přináší předvánoční soutěž o bonusové body na váš nákup. Stačí odpovědět na lehkou otázku ohledně newsletteru a body mohou být vaše!
 4. Mikuláš chodí i na Vašečočky.cz a to až do neděle 9. prosince!
  Jak již je tradičním zvykem, Mikuláš se svojí bandou, chodí vždy 5. prosince v podvečer. Návštěvu Mikuláše a získání dárku vám přichystal i e-shop Vašečočky.cz a to dokonce až do neděle 9. prosince. Přijďte si pro svůj dárek i
 5. Nesedí vám čočky v oku? A chodíte na pravidelné kontroly k očaři?
  Občas se stává, že vás začnou kontaktní čočky tlačit a nevíte čím to může být způsobeno. Nejčastějším problémem bývá nevhodně zvolené kontaktní čočky. Jak to jednoduše řešit, se podíváme v následujícím článku.
 6. Pro kontaktní čočky kalte ke Grandu nebo na Halasák
  Jezdíš do rachoty córákem nebo šalinou a vystupuješ na role? A nosíš v jodovkách čočky? Tak to pořádně nastraž ovar a namiř pastelky do lékárny v Josefské ke Grandu...
 7. Soutěž o 3x slevový kupón na nákup v e-shopu Vašečočky.cz
  Nosíte kontaktní čočky a chtěli byste vyhrát kupón na nákup v hodnotě 200 Kč? Není nic snazšího, než se vyfotit u některého z 44 výdejních míst a fotku poslat na web. Tři vybraní účastníci, budou ohodnoceni dárkovým kupónem.

První / Předchozí / Další / Poslední / Strana 1 z 1